از هرجای دنیا، ته‌حساب‌ها و فاکتورها را به موبایل منتقل کن

  1. راهنمای نرم‌افزار کیمیا
  2. arrow_back_ios
  3. اپلیکیشن کیمیـ نما
  4. arrow_back_ios
  5. از هرجای دنیا، ته‌حساب‌ها و فاکتورها را به موبایل منتقل کن

از هرجای دنیا، ته‌حساب‌ها و فاکتورها را به موبایل منتقل کن

  1. راهنمای نرم‌افزار کیمیا
  2. arrow_back_ios
  3. اپلیکیشن کیمیـ نما
  4. arrow_back_ios
  5. از هرجای دنیا، ته‌حساب‌ها و فاکتورها را به موبایل منتقل کن

قبل از هر چیز، اپلیکیشن را در گوشی خود نصب کنید. چه آیفون داشته باشید، چه گوشی اندرویدی می‌توانید از لینک زیر، آخرین نسخه اپلیکیشن را دانلود کنید.
دانلود اپلیکیشن کیمیا

روند انتقال اینترنتی بدین صورت است که در کامپیوترتان، داخل کیمیا نرم افزار حسابداری طلا فروشی، از منوی اصلی روی گزینه انتقال به تلفن همراه کلیک کنید. برنامه از شما می‌خواهد شماره تلفن گیرنده را وارد کنید. دقت کنید که باید همان شماره‌ای را بدهید که آن شخص به اپلیکیشن معرفی کرده بود مثلا ممکن است در ایران، اپلیکیشن را با سیم‌کارت ایرانسل خود فعال کرده باشد و اکنون در ترکیه با سیم‌کارتی دیگر باشد، در این حالت باید شماره ایرانسل را در کیمیا وارد کنید. همچنین شماره را باید با پیش‌کد کشوری وارد کنید مثلا شماره ۰۹۳۵۸۹۸۸۸۲۸ باید به صورت ۰۰۹۸۹۳۵۸۹۸۸۸۲۸ وارد شود. گزینه موجودی آبشده و متفرقه را هم بفرست، کاملا مشخص است که چه کار می‌کند پس اگر لازمش دارید، روشنش کنید. دکمه تأیید را کلیک کنید تا وارد مرحله دوم شویم.
انتقال اینترنتی فاکتورهای نرم افزار حسابداری طلا فروشی
در این مرحله به کیمیا بگویید کدام حساب‌ها و از چه تاریخی تا چه تاریخی به اپلیکیشن منتقل شوند. برنامه، خودش به صورت پیش‌فرض از ۶ ماه پیش را انتخاب کرده است. فراموش نکنید که می‌توان حسابِ گروه یا گروه‌های خاصی را به اپلیکیشن انتقال داد مثلا می‌توانید گروه مشتری اصفهان را انتخاب کنید تا حساب‌های مرتبط با ویزیتورتان به اپلیکیشن برود نه همه حساب‌ها. با کلیک بر دکمه تأیید یا فشردن دکمه F2 به آخرین مرحله می‌رسیم.

دادن کد به اپلیکیشن حسابداری طلا
سمت راست، پیش‌نمایشی از آنچه می‌خواهید به تلفن همراه منتقل شود می‌بینید تا اگر اشتباهی در انتخاب خود داشتید، به مرحله قبلی برگردید و از نو تنظیم کنید. سمت چپ، نوع انتقال را باید انتخاب کنید که در اینجا قصدمان انتقال اینترنتی است. کیمیا اطلاعات را به اینترنت منتقل می‌کند و بعد از آن کدی به شما نشان می‌دهد تا به دارنده تلفن‌همراه اعلام کنید.
او باید داخل اپلیکیشن روی علامت ابر بزند و انتقال اینترنتی را انتخاب کند، سپس کدی که شما در صفحه نمایش دیدید، وارد کند. بدین صورت پس از لحظاتی اطلاعات به تلفن همراه او منتقل خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست