بسته شامل CD نصب برنامه، قفل سخت‌افزاری و کتاب راهنمای تمام‌رنگی تقدیم شما می‌شود کتاب‌ راهنما فقط ۲۰ صفحه و مختصر است اما بعید می‌دانیم لازمتان شود! چون خود نرم‌افزار بسیار آسان است.
برای نصب نرم افزار حسابداری طلا و راه‌اندازی آن تنها نمی‌مانید و پشتیبانی تلفنی و اینترنتی ما در خدمت شماست.

بسته بندی کیمیا نرم افزار حسابداری طلافروشی

قیمتش چنده؟

قیمت کیمیا نرم افزار حسابداری طلا فروشی، فقط ۵٫۲۵۰٫۰۰۰ تومان است و شما به صورت رایگان به مدت سی روز آن را تست می‌کنید.

خرید نرم‌افزار با این قیمت، دقیقا چیزی مثل خرید یه گوشی موبایله با این تفاوت که گوشی برای شما پول نمی‌سازه اما از برنامه بارها و بارها سود می‌کنی و جلوی ضرر رو می‌گیری. ورشکست‌نشدن چند میلیون ارزش داره؟
شما با این مبلغ به‌سختی بتونی یه حسابدار به مدت یک‌ماه استخدام کنی که گزارش‌های دقیق و لحظه‌ای از سودوزیان بده.
فقط بخش پیام‌رسان رو اگه درست کار کنی همون ماه‌های اول، مبلغی که پرداختی برمی‌گرده باقی روزها همش سوده.
تنها برنامه‌ای هستیم که دو سال هوای شما رو داره رایگان. اینترنتی و تلفنی راهنمایی میشی و هر آپدیتی بیاد کیمیا از اینترنت می‌گیره که صرفه‌جویی زیادی برای پول و وقت شما داره.

021.55589379

برای دریافت نرم افزار حسابداری طلا فروشی رایگان با ما تماس بگیرید.
مشتاق شنیدن صدای گرم شما هستیم

هیچ اصراری برای خرید نهایی به شما نـــخواهیم داشت؛ خیالتان راحت!
یک راز پنهان که طلافروشان موفق می‌دانند.

یک راز پنهان که طلافروشان موفق می‌دانند.

یکی از همکاران شما که «کیفی» است، اوایل که تازه iPad اومده بود یه دونه خرید و عکس مدل کارها را در آیپد به مشتریانش نشون می‌داد. همین حرکت ساده روی فروشش تأثیری خیلی خوب در حد دو برابر شدن گذاشت. چه ارتباطی بین این راز و نرم افزار حسابداری طلا فروشی هست؟!
خود شما، اگه کسی بیاد پیشت از جیبش کاغذ مچاله و عرق‌کرده بیرون بیاره تا ته‌حساب بخونه، حس بهتری داری یا اینکه از گوشی شیک و از داخل اپلیکیشن بخونه؟! کدوم باکلاس‌تره؟
دیگران هم درباره شما همین حس را دارن اما بیان نمی‌کنند!

نرم افزار حسابداری طلا فروشی در تلفن همراه شما

همراه با نرم افزار حسابداری طلا فروشی در کامپیوتر، اپلیکیشنی هم برای موبایل ارائه کردیم تا فاکتورها و ته حساب‌ها را به تلفن‌همراه انتقال بدی از هرجای جهان که بودی!
اگه از هیچ برنامه‌ای استفاده نمی‌کنی و هربار ته‌حساب‌ها را یادداشت می‌کنی، فقط آخرین مانده‌حساب رو داری، برای همین چندین دسته فاکتور، همیشه همراهت این ور و اون ور می‌بری. استرس حمل طلا در کیف برای شما کافی است، سنگینی دسته فاکتورها را اضافه نکن!
اپلیکیشن رو نصب کن: با شخصی اختلاف‌حساب داشتی، همان لحظه با ورق‌زدن فاکتورها در «موبایل»… بله! درست خوندی در تلفن‌همراهت، فاکتورها را ورق بزن و اختلاف را در کمترین زمان حل کن. وقتت را صرف فروش بیشتر کن، بقیه کارها رو به نرم افزار حسابداری طلا فروشی بسپار!

نرم افزار حسابداری طلا فروشی در تلفن همراه شما
قیمت اپلیکیشن موبایل؟

قیمت اپلیکیشن موبایل؟

رایگان. شما در دوره پشتیبانی نرم افزار می‌توانید به صورت رایگان از اپلیکیشن استفاده کنید و از راه اینترنت فاکتورها و ته‌حساب‌ها را به موبایل خود و دیگران منتقل کنید.
اپ کیمیا برای سیستم‌عامل Android و iOS در اختیار شماست.
این اپلیکیشن به تنهایی، به اندازه یک نرم افزار حسابداری طلا فروشی ارزش داره اما رایگان هست.

ویزیتورهای شگفتی‌آفرین با نرم افزار حسابداری طلا فروشی

اگر بنکدار هستید و کیف به شهرهای دیگه می‌فرستید، حساب هر شهرستان را جداگانه در تلفن‌همراه ویزیتورش منتقل کنید. فقط فاکتورهای شهر اهواز به موبایل کیفی اهواز منتقل میشه و حساب‌های شهر شیراز به موبایل کیفی شیراز؛ کاملاً از هم جدا.
از نرم افزار حسابداری طلا فروشی استفاده کنید و تأثیرش را در فروش بیشتر ببینید!

ویزیتورهای شگفتی‌آفرین با نرم افزار حسابداری طلا فروشی

پرسش‌های متداول

هیچ محدودیتی نسبت به نسخه خریدنی نرم‌ افزار ندارد جز در زمان؛ نسخه رایگان به مدت ۳۰ روز کار می‌کند و در این مدت می‌توانید با قسمت‌های مختلف برنامه کار کنید. نسخه‌ای که تقدیم می‌شود آخرین ورژن کیمیا است.

هیچ مشکلی برای آنها رخ نمی‌دهد و با همان سندها می‌توانید حسابداری خود را در نرم افزار حسابداری طلا ادامه دهید.

در تهران اگر ساعت ۹ صبح تا ۴ عصر تماس بگیرید، همان روز با پیک به دست شما می‌رسد؛ برای دیگر هموطنان خوبمان چنانچه پیش از ظهر درخواستتان ثبت شود، همان روز بسته شما به پست تحویل داده می‌شود وگرنه روز کاری بعدی؛ ارسال با پست پیشتاز است و از ۲۴ ساعت تا حداکثر ۷۲ ساعت زمانی است که اداره پست برای رسیدن به مقصد اعلام کرده است. ناگفته نماند که هزینه پیک و پست بر عهده ما می‌باشد.

اپ کیمیا برای سیستم‌عامل Android و iOS در اختیار شماست. اپلیکیشن کیمیا بدون محدودیت زمانی و رایگان است.

شما هم به جمع دوستان راضی و خوشحال کیمیا بپیوندید!

نظر صوتی برخی از مشتریان محترم کیمیا نرم افزار حسابداری طلا فروشی

جناب آقای پدرام جوهریان – آبشده‌فروش

تهران

جناب آقای مسعود علمازاده

تهران، پاساژ اردیبهشت

جناب آقای علی احمدی‌زاد

ایلام

جناب آقای سعید توکلی

تهران، بازار، پاساژ حکیم هاشمی

جناب آقای بهرام دربندی

تهران

جناب آقای اکبر داورزنی

تهران، ناصر خسرو، پاساژ آیینه

جناب آقای مجید ذکریا‌زاده

بابل

جناب آقای سید هاشم حجازی

اصفهان

جناب آقای مهدی مراحل

کهگیلویه و بویراحمد

جناب آقای حیدر سرابی

تهران

جناب آقای مسعود فاتحی

اصفهان

جناب آقای حسن یگانه

جزیره کیش

یا از برنامه کیمیا لذت ببرید؛
یا پول خود را پس بگیرید

اگر مطمئن نیستید واقعا ارزش خریدش را دارد، به نظر صوتی دوستانی که کیمیا نرم افزار حسابداری طلا فروشی را خریده‌اند گوش دهید!

به کمک نرم افزار حسابداری طلا فروشی، شما می‌تونید سه برابر سریع‌تر کار کنید

میشه چندین صفحه را هم‌زمان باز نگه داشت. در کیمیا نرم افزار حسابداری طلا فروشی، بدون اینکه حساب‌ها با هم قاطی بشن، آسوده‌خاطر فاکتور بزن بی‌آنکه حساب‌کتاب از دستت در بره؛ مشتریان شما از سرعت‌عملتان شگفت‌زده خواهند شد.

نظر آقای احسان پوریکتا

بازار تهران، پاساژ اردیبهشت

اگر این امکان نبود، سرعتم تا یک‌سوم کم می‌شد. برای اینکه مشتری می‌آد اینجا ۳۰ مورد براش فاکتور می‌کنم. دو نفر دیگه می‌آن این یه‌دونه کار می‌خواهد اون یکی آبشده آورده، همکارم می‌پرسه ته حساب فلانی چقدره؟ فاکتور مشتری نیم‌ساعت تا چهل دقیقه طول می‌کشه و این وسط که داره جنس انتخاب می‌کنه و سر فی بعضی جنس‌ها چونه می‌زنه، نمی‌تونم بقیه رو معطل کنم. اونی که آبشده آورده نمی‌آد وایسه که من این ۳۰ مورد جنس رو برای مشتری فاکتور کنم تا بعد کارش رو راه بندازم، میگه آبشده‌ام رو دریافت کن من برم. آبشده رو گرفتم یه‌دونه کار مشتری بعدی رو فاکتور می‌کنم. گاهی لازم میشه تلفنی با آبشده‌فروش پولی کنم. همه اینها رو هم‌زمان انجام میدم نه اینکه هِی این رو ببند اون رو باز کن و یادت بره چی بود. توی لحظه شلوغی خیلی به کمکم اومد

دریافت چک بدون تأثیرگذاشتن بر ته حساب!

«در تاریخ، پولی شود» جمله‌ای آشنا برای چکی که نباید روی ته‌حساب تأثیر بگذاره. اگر دریافت چک را فاکتور کنید از طلب اجرت شما کم میشه؛ مدت بدهی آن شخص هم دیگه درست نیست. روشی برخی همکاران بنکدار اینه که دریافت چک را فاکتور نمی‌کنن تا تاریخ چک برسه. اما این کار خیلی خطرناکه چون احتمال فراموشی و اشتباه زیاده.
* «این چک را از چه کسی گرفتیم؟ چرا پشت‌نویسی نشده؟!»
* «چرا تاریخ این چک گذشته و کاری نکردیم؟»
چه راه‌حلی در کیمیا نرم افزار حسابداری طلا فروشی، برای این مسأله هست؟ چک امانی: این چک روی ته حساب هیچ تأثیری نداره و تا زمان وصول‌شدن با ته حساب قاطی نمیشه.

بی نیاز از ذخیره نرم افزار حسابداری طلا فروشی

دکمه Save و ذخیره کو؟!

در کیمیا، نرم افزار حسابداری طلا هرچه فاکتور بزنید خود نرم افزار ذخیره می‌کند. اگه چیزی اشتباه وارد شد، تغییرش بدین یا حتی حذفش کنید. واقعا چه نیازی به دکمه ذخیره هست؟ غیر از استرس اینکه Save را زدم یا نه فایده دیگری براش کشف نشده برای همین در برنامه‌های جدید و جهانی مثل Google Docs دیگه چنین دکمه‌ای نمی‌بینید؛ ما از اولین نسخه کیمیا نرم افزار حسابداری طلا دکمه Save نداشتیم.

چک یا ویروسِ مُسری؟!

حتما مشتریانی که بی‌محابا چک می‌کشند به پُست شما خوردن. شما براشون سقفِ اعتبار تعیین می‌کنید که حداکثر تا n تومان چک بگیرید اما حساب از دستتون در میره و بیشتر دریافت می‌کنید و سودتان کمتر و کمتر میشه. شاید هم عمدی از جانب مشتری در کار نباشه اما نتیجه یکسان است: ضرر و زیان شما برای پیشگیری از انتشار این ویروس، هربار که در کیمیا نرم افزار حسابداری طلا فروشی، دریافت چک داشته باشید، لیست همۀچک‌های وصول‌نـــشدۀ آن مشتری را می‌بینید و جلوی فراموشی شما گرفته میشه.

پشتیبانی ما به چه صورته؟

۲۴ ماه پشتیبانی رایگان داریم و به صورت اینترنتی و تلفنی راهنمایی می‌کنیم؛ کاری که برخی همکاران ما بابت آن پول می‌گیرند تا به دستگاه شما وصل بشوند و رفع اشکال کنند. گاهی خودمون پیش‌قدم می‌شویم و تماس می‌گیریم تا سوالی بی‌پاسخ نماند. در دو سال گارانتی، هر امکان جدیدی به برنامه اضافه بشه به صورت اتومات، توسط خود برنامه دانلود میشه. بعد از دو سال، برنامه همچنان کار می‌کنه و هیچ محدودیتی نخواهید داشت. ازین کارها نمی‌کنیم که برنامه قفل بشه تا مجبور بشید پول بدید! اگر از پشتیبانی و امکانات جدید راضی بودید، می‌تونید دوره گارانتی را با مبلغی ناچیز تمدید کنید.

اگر همچنان سوالی دارید، آسوده خاطر با شماره 021.55589379 تماس بگیرید تا کارشناس فروش پاسخگوی شما باشد.

نسخۀ رایگان نرم افزار حسابداری طلا

اگر به برنامه کیمیا علاقه‌مند شدید و برای خرید دچار تردید هستید، چرا رایگان تستش نمی‌کنید؟! نسخه آزمایشی یک‌ماهه به صورت رایگان فقط با یک تماس نزد شماست. زمان ارسال با شما هماهنگ می‌شود و با پیک یا پست می‌فرستیم؛ هزینه ارسال به عهده ما می‌باشد. برای نصب و آموزش این نسخه، تنها نمی‌مانید و بخش پشتیبانی در خدمت شماست. هیچ اصراری برای خرید نهایی به شما نـــخواهیم داشت؛ خیالتان راحت! اگر پس از تست، برنامه را نخواستید، از شما تشکر می‌کنیم و همچنان با هم دوست هستیم.

دست دست نکن، با شماره 021.55589379 تماس بگیر