انتقال ته حساب‌ها به اپلیکیشن حسابداری طلا در کمتر از یک‌دقیقه

برای دریافت اپلیکیشن روی لینک زیر کلیک کنید:
اپلیکیشن حسابداری طلا برای گوشی‌های اندرویدی

روش انتقال به موبایل

تلفن‌همراه شما و کامپیوترتان (لپتاپ یا PC) هردو باید به یک شبکه WiFi وصل باشند؛ البته ممکن است کامپیوترتان از طریق کابل LAN به مودم وصل باشد اما موبایل حتما باید از طریق WiFi به آن شبکه متصل شود. سپس در کامپیوترتان، داخل برنامه کیمیا نرم افزار حسابداری طلا فروشی، از منوی اصلی گزینه «انتقال به تلفن همراه» را کلیک کنید.
در صفحه بعدی می‌توانید تاریخ فاکتورها را محدود کنید مثلا اگر بخواهید فقط فاکتورهای یک هفته پیش تا به امروز را منتقل کنید؛ همچنین می‌توانید افراد را مشخص کنید که فاکتورهای کدامشان به تلفن‌همراه منتقل شود و ازین جالب‌تر انتخاب «گروه» است. مثلا می‌توان انتخاب کرد که فقط گروه مشتری اصفهان به گوشی ویزیتور و کیفی اصفهان منتقل شود! پس از تأیید، پیش‌نمایشی از آنچه می‌خواهید به تلفن همراه منتقل شود خواهید دید تا اگر اشتباهی در انتخاب خود داشتید، به مرحله قبلی برگردید و از نو تنظیم کنید.
سمت راست صفحه QR Code را مشاهده می‌کنید. حالا نوبت گوشی موبایل است. اپلیکیشن کیمیا را در تلفن‌همراه خود اجرا کنید. در نوار بالای اپلیکیشن، گزینه‌ای است که شکل ابر همراه با فلشی داخل آن را نشان می‌دهد. پس از کلیک روی آن دکمه نارنجی رنگ را کلیک کنید تا دوربین گوشی فعال شود؛ حالا دوربین را روی مانیتور کامپیوتر خود و قسمت QR Code قرار دهید. برنامه کیمیا در کامپیوترتان از شما می‌پرسد و اجازه می‌گیرد. گزینه بله را انتخاب کنید و چند ثانیه بعد انتقال انجام می‌شود.

این مطلب را از دست ندهید
بیشتر از اعتبار شخص، طلا ندهید!

عکس متحرک زیر، مراحل انجام در کامپیوتر را به صورت خلاصه نشان می‌دهد:

کیمیا اپلیکیشن حسابداری طلا

روش انتقال ته‌حساب‌ها به اپلیکیشن حسابداری طلا